Zdobądź przewagę nad konkurencją: komora hiperbaryczna w Twoim salonie kosmetycznym

beauty salon 4043096 1280

Zabiegi w komorze hiperbarycznej cieszą się coraz większą popularnością. Powodów ku temu jest wiele, a większość z nich krąży wokół tematyki zdrowotnej.

Tymczasem terapia hiperbaryczna to nie tylko sposób na poprawę stanu zdrowia i zapobieganie chorobom. Stanowi także potężny oręż w walce o lepsze samopoczucie i młodą skórę.

Brzmi jak coś, czym powinnaś się zainteresować?

Owszem. Tym bardziej, że świadomość tego, jak tlenoterapia wpływa na skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych rośnie; a miejsc, w których można z niej skorzystać jest względnie niewiele. Jeszcze.

Jak wyprzedzić konkurencję i zyskać na tym trendzie? Odpowiadamy!

Liczba zainteresowanych wzrasta z roku na rok

Jeszcze niedawno o zabiegach tlenoterapii hiperbarycznej i ich niesamowitych właściwościach wiedzieli tylko ci, którzy szczególnie interesowali się tematyką zdrowotną.

Niektórzy gotowi byli widzieć w tym “fanaberię” sportowców, chcących skorzystać z każdej sposobności, aby zwiększyć wydolność swojego organizmu i osiągać coraz lepsze wyniki.

Albo sposób stosowany przez bogaczy i celebrytów na przedłużenie młodości cery i osiągnięcie długowieczności. Kilka lat temu niewielu sądziło, że te zabiegi mogą być równie dostępne dla nich, co dla osób zarabiających regularnie wielocyfrowe kwoty.

Obecnie świadomość na temat tlenoterapii w społeczeństwie ulega przeobrażeniom. Od kilku lat obserwujemy stale rosnący trend w postaci coraz większego zainteresowania zabiegami w komorach hiperbarycznych.

Ludzie zaczynają się rozglądać za miejscami zapewniającymi takie usługi w swojej okolicy; poszukują ofert w sieci, zapoznają się z opiniami, porównują ceny.

A następnie udają się w te wciąż nieliczne miejsca, gdzie można skorzystać ze zbawiennych skutków takiej sesji.

Najlepsza wiadomość? Właśnie teraz jest odpowiedni moment, aby przyłączyć się do gry i wyposażyć własny salon kosmetyczny w komorę hiperbaryczną.

Kobieta poddająca się zabiegom kosmetycznym.

Na rynku nie ma wielu takich podmiotów, to już stwierdziliśmy. Ale też i powiększająca się liczba zainteresowanych daleka jest od osiągnięcia swego szczytu.

Kto zacznie już teraz, w warunkach niewielkiej konkurencji, za kilka lat będzie czerpać szczególne profity. Wszak potrzeba trochę czasu, by Google zaczął polecać Twoją usługę po wpisaniu przez klienta odpowiedniej frazy, ludzie zgromadzili się wokół twoich profili na Instagramie i innych kanałach społecznościowych, a w niezależnych miejscach w Internecie pojawiły się pierwsze pozytywne opinie.

Im szybciej zaczniesz, tym szybciej sobie podziękujesz. A za rok wejść do tej branży może być już znacznie ciężej. W końcu nie brakuje ludzi, którzy już myślą, jakby tu ugryźć kawałek tego tortu.

Jak to działa?

Zabieg tlenoterapii hiperbarycznej (HbOT) polega na dostarczaniu do organizmu tlenu o stężeniu bliskiemu 100%. Odbywa się to w specjalnie w tym celu skonstruowanej, wygodnej komorze, pod ciśnieniem 1,3 ATA.

Zwiększone ciśnienie umożliwia tlenowi przedostawanie się w miejsca, w jakie naturalnie dotrzeć po prostu nie może. A to sprawia, że w organizmie dzieje się wiele pozytywnych rzeczy.

Dwie kobiety obsługujące komorę hiperbaryczną OxyBed.

Nie bez powodu tlenoterapia hiperbaryczna jest polecana przez lekarzy na całym świecie jako skuteczna metoda zapobiegania i walki z licznymi chorobami o różnorodnym podłożu.

Jak się okazuje, tlen działa też pozytywnie na zachowanie urody. W jaki sposób HbOT pomaga klientkom i klientom salonu kosmetycznego?

Ten rewelacyjny zabieg długowieczności powoduje ośmiokrotny wzrost komórek macierzystych.

Krążą one po organizmie, docierając do uszkodzonych komórek i tkanek; a gdy już osiągną swój cel, rozpoczynają proces ich regeneracji.

To działanie anti-aging w oparciu o wykorzystanie wyłącznie naturalnych bodźców – bez żadnej interwencji chirurgicznej. A więc sama korzyść dla osób odwiedzających salon kosmetyczny; zainteresowanych zachowaniem młodości i atrakcyjnego wyglądu.

Mając u siebie komorę i regularnie publikując materiały reklamowe na temat benefitów wynikających z systematycznych sesji, nie będziesz mieć najmniejszego problemu, aby skusić do wizyty osoby zainteresowane tlenoterapią hiperbaryczną…

I wywołać to zainteresowanie u swych stałych klientów.

Kto może przeprowadzić zabieg?

Odpowiedź jest krótka: każdy.

No dobrze, to nie aż takie proste. Przed zorganizowaniem swojego pierwszego zabiegu, chętna ku temu osoba musi przejść odpowiednie szkolenie.

Nadal jednak jest to o wiele prostszy proces, niż mogłoby się początkowo wydawać. Jeśli zamówisz u nas komorę hiperbaryczną, sami zorganizujemy takie szkolenie dla Ciebie i Twoich pracowników – nie ma potrzeby szukania żadnych drogich kursów w sieci.

Upewnimy się, że wszystko jest dla Was zrozumiałe i kiedy cały proces dobiegnie końca, wręczymy Wam stosowny certyfikat. Czyli kolejny dowód słuszności dla klientów, że wizyta w Twoim miejscu to dobry pomysł.

Sama obsługa urządzeń po ukończeniu szkolenia wyda Ci się wręcz banalnie prosta. Dodajmy jeszcze, że jedna osoba może obsługiwać bez przeszkód nawet kilka komór w tym samym czasie.

To tyle – dokładnie tych dwóch składników (komory i naszego kursu) potrzebujesz, aby móc realizować swój przepis na sukces.

Oczywiście, jeżeli nie poszerzasz swojej działalności, tylko zaczynasz biznes od podstaw, musisz również zorganizować sobie jakiś lokal. A w nim pomieszczenie wystarczająco duże, żeby zmieścić komorę (lub kilka).

Skoro wspomnieliśmy o jej zmieszczeniu, najwyższa pora przejść do kwestii konkretnych urządzeń i ich parametrów.

Jaka komora hiperbaryczna do salonu kosmetycznego?

Do Twojej dyspozycji mamy aktualnie trzy modele do wyboru.

OxyBed MAXI

komora hiperbaryczna oxybed maxi 400x400
 • ciśnienie: 1,3 ATA
 • tlen: 10 l/min
 • liczba osób: 2
 • wymiary:
  • długość: 225 cm
  • średnica: 90 cm

Spośród wszystkich naszych komór, ta jest najczęstszym wyborem klientów. Charakteryzuje się przestronnością; w środku jest wystarczająco dużo miejsca, aby pomieściły się nawet dwie osoby.

Szczególnie cenią je sobie miłośnicy aktywności fizycznej, którym możesz zaproponować dodatkową korzyść, jaką jest zwiększenie wydolności organizmu i lepsze wyniki osiągane podczas treningów i zawodów.

OxyBed KOMFORT

komora hiperbaryczna oxybed komfort 400x400
 • ciśnienie: 1,4 ATA
 • tlen: 10 l/min
 • liczba osób: 1
 • wymiary:
  • długość: 110 cm
  • głębokość: 70 cm
  • wysokość: 110 cm

Funkcjonalność i wygoda – oto dwa podstawowe założenia stojące za tym modelem. O ile zazwyczaj w komorach hiperbarycznych leżymy, tę można polecić osobom preferującym postawę siedzącą.

OxyBed KOMFORT nie zajmuje wiele miejsca i cechuje się łatwością w transporcie.

OxyBed MAXI STEEL

komora hiperbaryczna oxybed maxi steel 400x400
 • ciśnienie: 1,5 ATA
 • tlen: 10 l/min
 • liczba osób: 1
 • wymiary:
  • długość: 220 cm
  • średnica: 90 cm

Co ją wyróżnia? Konstrukcja z trwałego materiału i aż 10-litrowy koncentrator tlenu, który umożliwia uzyskanie ciśnienia o wartości 1,5 ATA.

Akcesoria

Sama komora to przedmiot niezbędny do przeprowadzania tlenoterapii hiperbarycznej. Ale na wyposażenie Twojego studia mogą trafić również liczne akcesoria wzbogacające ofertę.

Wśród nich wymieńmy dodatkowe koncentratory tlenu, klimatyzatory, jednostki sterujące… Jak i fotel czy materac do środka komory. Możesz też zaproponować swoim klientom poduszki na oczy, maseczki, a nawet zestaw walkie-talkie do łatwiejszej komunikacji z Tobą w trakcie zabiegu.

Odezwij się do nas, a otrzymasz pełną ofertę – wraz z kompletną listą akcesoriów dostępnych do zamówienia!

Zdobądź źródło pasywnego dochodu

Może nie do końca pasywnego, bo ktoś musi zadbać o przygotowanie i przeprowadzenie zabiegu… Ale to nie jest tak, że w trakcie całej trwającej 60-120 minut sesji musisz bez przerwy czuwać nad aparaturą – wręcz przeciwnie.

Każde skorzystanie z komory to w zależności od potrzeb konieczność zapłacenia przez klienta kwoty 150-200 zł. Uwzględniając, że czeka Cię kilka takich odwiedzin dziennie, a koszty eksploatacji są niskie, komora spłaca się błyskawicznie.

Same zabiegi są z kolei bezpieczne, a lista przeciwwskazań do ich przeprowadzenia – krótka.

To jak, gotowa na poszerzenie swojej oferty? Na otwarcie się na nowych klientów i nowe źródła dochodu? Nie chcesz, aby wyprzedziły cię w tym inne salony kosmetyczne z Twojej okolicy?

Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na Twoje pytania i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Masz pytania?

Podoba Ci się? Udostępnij!

Więcej wpisów

Tlenoterapia hiperbaryczna – co to jest i w jaki sposób pomaga?

Tlenoterapia hiperbaryczna, znana też pod skrótem HbOT (Hyperbaric Oxygen Therapy), nabiera popularności jako sposób walki z licznymi chorobami, schorzeniami i kontuzjami… A jednak wciąż w pewnych kręgach pozostaje owiana tajemnicą. Sprawia to, że wiele osób nie bierze nawet pod uwagę możliwości leczenia za pomocą tej metody. Przegapiają tym samym niebywałą szansę na poprawę stanu zdrowia.

Masz pytanie? Skontaktuj się!

Uzupełnij ten formularz…

… lub zadzwoń pod 792 585 468. Odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie!