oxybed logo colour

O nas

Łagodne komory hiperbaryczne dla każdego

Jesteśmy polskim dystrybutorem i dostawcą łagodnych komór hiperbarycznych. Każda nasza komora zanim trafi do Klienta przechodzi szereg rygorystycznych testów. Dzięki temu komory OxyBed zapewniają najwyższy poziom jakości i bezpieczeństwa, a przy tym są bardzo łatwe w obsłudze. Nie potrzeba przy tym żadnych specjalnych uprawnień, a jedynie wydawany przez nas certyfikat ukończenia szkolenia.

komora hiperbaryczna oxybed maxi 400x400
Dwie kobiety obsługujące komorę hiperbaryczną OxyBed.

Doradzamy, sprzedajemy, montujemy, serwisujemy

Naszą dumą są nasi Klienci, których grono z dnia na dzień powiększa się. To nas napędza i wyzwala pozytywne emocje. Na pewno jest to zasługą bardzo dobrego produktu, który oferujemy, ale także naszego zespołu OxyBed, bardzo zaangażowanego, a przy tym wesołego i lubiącego to co robi. Co nas poza tym wyróżnia? Doświadczenie i wiedza, zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta, pomagamy w najlepszym dla niego wyborze. Doradzamy, sprzedajemy, montujemy, serwisujemy. Zawsze możesz na nas liczyć. To właśnie doceniają w nas Klienci, bo dzięki temu razem dotleniamy swój biznes.
0 +
klientów
0 +
zanurzeń
0
modele komór
20211007 004 fig1816

Gdzie można wykorzystać łagodne komory hiperbaryczne OxyBed?

Terapia w komorach hiberbarycznych ma szerokie zastosowanie niezależnie od wieku, aktywności fizycznej czy stanu zdrowia. Może pomóc zarówno młodym sportowcom, jak i osobom starszym, czy wracającym do zdrowia po wypadkach.

Skorzystaj z komory hiperbarycznej bez zakupu

Mamy coś i dla tych z Was, którzy nie myślą o własnej komorze, ale chcieliby móc skorzystać z dobrodziejstw jakie niesie za sobą tlenoterapia hiperbaryczna. Powstałe STUDIO OxyBed jest właśnie takim miejscem. Umów się, skorzystaj i sam się przekonaj jakie efekty poczujesz, zapraszamy!
oxybed tlenoterapia
komora twarda hiperbaryczna oxybed zdjęcie

Przekonaj się na własnej skórze!

Przyjdź do naszego SHOWROOM w Gdańsku, a my po skończonej sesji w wybranej komorze OxyBed postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania i… napijemy się przy tym pysznej kawy 😊