Hiperbaryczne komory tlenowe - Wykorzystanie

Kobieta poddająca się zabiegom kosmetycznym.

SALONY URODY

Sesje w komorze hiperbarycznej są rewelacyjnym zabiegiem długowieczności, ponieważ powodują ośmiokrotny wzrost komórek macierzystych, które krążąc po organizmie docierają do uszkodzonych komórek i tkanek powodując w sposób naturalny ich regenerację. Dostarczenie zwiększonej ilości tlenu do niedotlenionych tkanek oraz narządów znacząco wspiera spowalnianie procesu starzenia, namnażanie skóry właściwej i produkcję kolagenu. Przeprowadzane zabiegi pozwalają na efektywniejszą utratę masy ciała i wyszczuplają sylwetkę. Zachodnie badania dowodzą, że osoby regularnie korzystające z zabiegów w komorze hiperbarycznej żyją średnio o 10 lat dłużej! Posiadanie komory hiperbarycznej to nie luksus, lecz standard. Luksus to doznania i pozytywne efekty, jakie osoby korzystające często odczuwają nawet już po kilku sesjach.

oxybed fitness

FITNESS

Zabiegi w komorze hiperbarycznej znacznie redukują czas niezbędny do regeneracji po wzmożonym, wysiłkowym treningu dzięki zwiększonemu przepływowi krwi do uszkodzonych tkanek. Tlenoterapia hiperbaryczna przyspiesza metabolizm, a to pozwala na efektywniejszą utratę masy ciała. W efekcie pomaga w uzyskaniu zdrowej, sportowej sylwetki. Ponadto dodaje energii i tym samym chęci do odbywania często bardzo ciężkich treningów, które są niezbędne do osiągnięcia wymarzonego celu.

oxybed klient mateusz kieliszkowski (2)

OŚRODKI SPORTOWE, SPORTOWCY

Najlepsi sportowcy swój trening wzbogacają o regularne zabiegi tlenoterapii hiperbarycznej, które niezwykle korzystnie wpływają na procesy regeneracyjne takie jak gojenie się ran i obrzęków, redukcję stanów zapalnych wywołanych przez kontuzje czy wzrost produkcji kolagenu Po ciężkim treningu zmniejszają deficyt tlenowy, powodują wzrost ilości molekuł ATP, zanika efekt zakwaszenia mięśni i zmniejsza się poziom odwodnienia organizmu Innymi słowy, tlenoterapia hiperbaryczna znacznie przyspiesza regenerację i szybszy powrót do całkowitej sprawności fizycznej, co dla osób aktywnych fizycznie, a wyczynowych sportowców szczególnie jest sprawą najważniejszą.

oxybed ośrodki terapii

OŚRODKI TERAPII ZAJĘCIOWE

Tlenoterapia hiperbaryczna poprzez stymulację procesów tworzenia naczyń oraz przez zwiększenie natlenienia krwi krążącej w organizmie, ma znaczący wpływ na ośrodkowy układ nerwowy, w tym regenerację i namnażanie się nowych połączeń nerwowych i neuronów. Pacjenci poddawani rehabilitacji wspomaganej właśnie zabiegami tlenoterapii wykazywali bardzo pozytywne zmiany w bilansie mięśniowym i funkcjach intelektualnych. Tlenoterapia hiperbaryczna jest skuteczna w rehabilitacji dzięki likwidacji przyczyny pierwotnej choroby, a nie tylko łagodzenia jej skutków, a to bardzo dobrze rokuje i daje pacjentom nadzieje na lepsze jutro.

komora-twarda

STUDIA HIPERBARII TLENOWEJ

Jednym z pomysłów na biznes może być prowadzenie własnego salonu świadczącego usługi tlenoterapii hiperbarycznej. Zaoferuj klientom możliwość oddychania wzbogaconym tlenem w warunkach podwyższonego ciśnienia atmosferycznego, co korzystnie wpłynie na ich zdrowie i wspomoże leczenie wielu chorób i schorzeń. Dla Ciebie jednocześnie pozwoli to rozwijać nowy lub poszerzać już istniejący biznes, który może generować dodatkowe przychody. Dobrze zarządzany i przyjemnie urządzony salon będzie przyciągał klientów, którzy z kolei będą go polecać innym. Coraz większa świadomość ludzi na temat dobroczynnych efektów działania tlenoterapii hiperbarycznej pozwala przypuszczać, że biznes ten ma przed sobą obiecujące perspektywy.

oxybed wellness & spa

WELLNESS & SPA

Zapewnij klientom dodatkowe doznania i komfort w swoim gabinecie Spa poprzez sesję w komorze hiperbarycznej. To rewelacyjny zabieg długowieczności, powodujący znaczny wzrost komórek macierzystych. Oczyszczenie z toksyn, odżywienie skóry oraz spowolnienie procesów starzenia jest naprawdę na wyciągnięcie ręki. No i co bardzo ważne, korzystanie z hiperbarii tlenowej jest bardzo odprężające i relaksujące, idealnie więc wpisuje się w całość zabiegów Spa.

oxybed gaming

E-SPORT

Gra, a szczególnie ta na najwyższym poziomie mocno obciąża organizm. Częste wyjazdy, wiele godzin w pozycji siedzącej, stres i nierzadko presja są dla graczy nieodłącznymi towarzyszami życia. To natomiast często przekłada się na odczuwany ból fizyczny, dyskomfort w sferze psychicznej, problemy ze snem czy prawidłowym odżywianiem. Zabiegi w komorze hiperbarycznej są w stanie w bardzo dużym stopniu pozytywnie wpłynąć na te dolegliwości. Oddychanie bowiem wzbogaconym tlenem w warunkach podwyższonego ciśnienia atmosferycznego jest korzystne dla zdrowia, poprawia wydolność fizyczną organizmu oraz przyspiesza procesy regeneracji. Tlen hiperbaryczny dotlenia mózg i zwiększa jego aktywność, a co za tym idzie, stymuluje pracę układu nerwowego, odżywia i pobudza do życia uśpione od dawana komórki oraz przywraca ich prawidłowe funkcjonowanie.

oxybed biurowi

FIRMY, BIUROWCE – PRACOWNICY

Nie od dziś wiadomo, że pracownik wypoczęty i zadowolony to pracownik wydajny. Z pomocą przychodzi nam tlenoterapia hiperbaryczna, która wspomaga organizm w procesach naprawczych, pozwala dostarczyć składników odżywczych do wszystkich tkanek regenerując je. Odpowiednie dotlenienie, które ma miejsce podczas sesji w komorze hiperbarycznej zmniejsza dolegliwości związane ze stresem, widocznie poprawia nastrój. To wszystko jest niezwykle istotne, ma wpływ na to jak pracujemy, ale także jakie relacje pracownik ma w domu. Czy jest przewlekle zmęczony, czy może odczuwa lęk myśląc o pracy, czuje wypalenie zawodowe, w końcu czy ma siłę i ochotę do aktywnego życia rodzinnego i zaangażowania się w pracy. Zadbać kompleksowo o pracownika to inwestycja, która zwykle zwraca się szybko i z nawiązką.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Zadzwoń do nas pod 792 585 468 lub napisz przez formularz.